Plan duszpasterskich odwiedzin rodzin naszej parafii 2018/2019

Niedziela 2 grudnia 2018

godzina 14:00

  1. Ulica Workowa i Zielona

Sobota 8 grudnia 2018

godzina 10:00

  1. Ulica Armii Krajowej (od 126B do 158)
  2. Ulica Armii Krajowej (od 113 do 153)

Niedziela 9 grudnia 2018

godzina 14:00

  1. Ulica Jaskółcza i Cisowa

Sobota 15 grudnia 2018

godzina 10:00

  1. Ulica Armii Krajowej (1B do 105)
  2. Ulica Armii Krajowej (od 78A do 124C)

Niedziela 16 grudnia 2018

godzina 14:00

  1. Ulica Armii Krajowej (od 74 do 2)

Sobota 22 grudnia 2018

godzina 10:00

  1. Ulica Dolna (od numerów początkowych)
  2. Ulica Dolna (od numerów końcowych)

Czwartek 27 grudnia 2018

godzina 10:00

  1. Ulica Lubomska (od numerów początkowych)
  2. Ulica Lubomska (od numerów końcowych)

Piątek 28 grudnia 2018

godzina 10:00

  1. Ulica Dworska (od numerów początkowych)
  2. Ulica Dworska (od numerów końcowych)

Sobota 29 grudnia 2018

godzina 10:00

  1. Ulica Gen. Grota Roweckiego (od 30 do 60)
  2. Ulica Gen. Grota Roweckiego (od 1 do 28)

Niedziela 30 grudnia 2018

godzina 14:00

  1. Ulica Łanowa (od numerów początkowych)

Środa 2 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Kolberga (od 65 do 1)
  2. Ulica Kolberga (od 56 do 86)

Czwartek 3 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Kolberga (od początku do 52)
  2. Ulica Kolberga (od 69 od 139)

Piątek 4 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Krzyżowa (od numerów końcowych)
  2. Ulica Szkolna (od numerów końcowych)

Sobota 5 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Gospodarcza i Dębowa (od numerów początkowych)
  2. Ulica Dożynkowa (od numerów końcowych)

Poniedziałek 7 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Żużlowa (od 27 do 1)
  2. Ulica Żużlowa (parzyste od numerów końcowych do 28)

Wtorek 8 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Okrzei (nieparzyste od numerów końcowych do 1)
  2. Ulica Okrzei (parzyste od numerów końcowych do 4)

Środa 9 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Andersa (parzyste od numerów początkowych)
  2. Ulica Andersa (nieparzyste od numerów początkowych)

Czwartek 10 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Os. T. Kościuszki (od 111 do 33), Ulica K. Miarki 26 J, F, H
  2. Os. T. Kościuszki (od 14 do 6)

Piątek 11 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Os. T. Kościuszki (31, 29, 27)
  2. Os. T. Kościuszki (5, 3B, 3A, 1B, 1A)

Sobota 12 stycznia 2019

godzina 10:00

  1. Os. T. Kościuszki (25, 23, 21, 19, 17)
  2. Os. T. Kościuszki (15, 13, 11, 9, 7)

Niedziela 13 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Ulica Daleka (od numerów końcowych)

Poniedziałek 14 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Os. T. Kościuszki (od 24 do 16)
  2. Os. T. Kościuszki (30, 32)

Wtorek 15 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Os. T. Kościuszki (48, 46, 44, 28, 26)
  2. Os. T. Kościuszki (42, 40, 38, 36)

Środa 16 stycznia 2019

godzina 14:00

  1. Os. T. Kościuszki (od 115 do 113)
  2. Os. T. Kościuszki (od 121 do 117)

Sobota 19 stycznia 2019

godzina 14:00

Kolęda dodatkowa (zgłoszenia w kancelarii parafialnej)

W PRZYPADKU POJAWIENIA SIĘ JAKIEGOŚ BŁĘDU LUB NIEŚCISŁOŚCI, PROSZĘ O ZGŁOSZENIE TEGO W KANCELARII PARAFIALNEJ.